g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us:
Back to top

Zapraszamy na Stacjonarny, SPECJALISTYCZNY,  kameralny Kurs MALARSTWA. Po naszej nauce będziesz mieć gotowe prace malarskie do PORTFOLIO, na większość kierunków wymagane są również prace malarskie. Znakomicie przygotujemy również każdego, kto wybiera się na kierunek Malarstwo.

W programie między innymi:

Na zajęciach przekażemy ci cenne informacje  – jak stworzyć bardzo dobre malarstwo. Wyjątkowa okazja zdobycia niezwykle cennych wskazówek dotyczących mieszania farb, rozmaitych możliwości kładzenia farb na powierzchnię malarską, dowiesz się jakich pędzli i w jaki sposób najlepiej używać, jak zrobić aby twój obraz wyglądał doskonale.

UCZELNIE POLSKIE i ZAGRANICZNE – regularnie co roku nasi uczniowie otrzymują z bardzo wysoką punktację na egzaminach i za PORTFOLIA, gdzie często punktem decydującym gdzie prześcigają konkurencję, jest właśnie malarstwo. Nasi absolwenci po kursach w Pracowni Ventzi dostają się na prestiżowe uczelnie zagraniczne w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, w Stanach Zjednoczonych, itd.

.  

Oto niektóre z naszych dotychczasowych wyników na egzaminach na UAP, ASP: – 2020 –   – Lubosław Pirjankow – pierwsze miejsce MALARSTWO na ASP w Warszawie – 77/80pkt, MALARSTWO na ASP w Krakowie 70/100pkt, MALARSTWO na UAP w Poznaniu – 27/30pkt, Co roku po kilka osób z Pracowni Ventzi przyjmowanych na Malarstwo na ASP, UAP-ie w Poznaniu jak i na innych uczelniach, Akademiach.

– Ograniczona liczba uczestników, czyli jeszcze bardziej indywidualna opieka i dużo więcej korekt. Gwarantujemy dużo większą efektywność i nieporównywalne do innych szkół efekty w tak krótkim czasie. Liczba miejsc ściśle ograniczona, prosimy o jak najszybsze zapisy.

 

Idealny Kurs również dla osób POCZĄTKUJĄCYCH  

.

ZAPISY: Aby zarezerwować miejsce na Kursie: – podaj imię i nazwisko, kontaktowy nr telefonu;

kontakt@rysunek-nauka.pl , 501632092