g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us:
Back to top
Image Alt

O nas

01

VENTZI to nowa wizja rysunku. Przygotowanie do egzaminów bazując na klasycznych podstawach, jednocześnie w duchu nowoczesności, najnowszych trendów, młodej ekspansywnej kreatywności, a przede wszystkim ekstremalnie profesjonalnie.

02

VENTZI to studio wykraczające poza znane standardy i wytaczające nowe ścieżki poprzez łączenie rysunku, malarstwa i wartości humanistycznych w nietypowy sposób.

03

VENTZI to studio tak bliskie człowiekowi i naturze, a zarazem stawiające zdecydowane kroki poza to co znane, już widziane, doświadczone.

04

VENTZI DLA ARCHITEKTÓW - to wizja rysunku zbudowana na humanizmie, naturze, odnawialności, przetwarzalności, na wspaniałym dziedzictwie, nawarstwionym przez wielkie umysły naszej wielotysięcznej kultury.

05

VENTZI to przygotowanie wyróżniającego się PORTFOLIO, dzięki któremu otworzą się drzwi każdej uczelni artystycznej.

06

W VENTZI Możemy rozpocząć naukę od zupełnych podstaw, w sposób profesjonalny. Nasza pracownia wyróżnia się wyjątkowo indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Po prostu – VENTZI

Ventzi to miejsce, dzięki któremu zbliżysz się do realizacji marzeń.

Zapraszamy na Kursy Rysunku w warszawskiej Pracowni Ventzi, w samym centrum, tuż przy ASP.
Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, jedna, dwie, maksimum 5 osób na zajęciach, ze stałą indywidualną opieką prowadzącego. Dokładnie dopasowane do potrzeb i poziomu ucznia, co daje bardzo wysoką efektywność.

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów ASP, na Architekturę; dla miłośników rysunku, dla tatuatorów.

Rysunek Warszawa Ventzi – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się nauczyć klasycznego, akademickiego rysunku oraz malarstwa na profesjonalnym poziomie.

• Stabilna i skuteczna nauka rysunku.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

• Bardzo dobre PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW na ASP, na ARCHITEKTURĘ, na wszystkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą, przygotowanie bardzo dobrego PORTFOLIO.

Naszym celem jest przekazanie naszym uczniom umiejętności praktycznych, niezbędnych do szybkiego i efektywnego rozwoju swojego warsztatu rysunkowego. 

TERMIN:

Zajęcia 2,3 godzinne odbywają się w umówionym terminie, optymalnie raz lub dwa razy w tygodniu.